O szkole | New English School - NES

Szkoła językowa New English School oferuje kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych: małych dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Zajęcia odbywają się w małych grupach (4-9 osób) co pozwala być w pełni zaangażowanym w naukę. Uczestnicy zajęć mogą korzystać z nowoczesnych technologii – sale wyposażone są w tablice interaktywne, komputer, telewizor –  dzięki czemu nauka jest nie tylko ciekawa i przyjemna, ale i skuteczna.
Organizujemy również szkolenia językowe dla firm i instytucji. Program kursu opracowujemy po szczegółowej analizie potrzeb danej firmy. Zajęcia mogą odbywać się w oddziale naszej szkoły bądź w siedzibie firmy.

Nadrzędnym celem naszych kursów jest rozwijanie umiejętności swobodnego i poprawnego komunikowania się w języku obcym, dlatego jedną z metod nauki języka stosowaną przez nas jest metoda komunikatywna (Communicative Approach). Nie ograniczamy się jednak do jednej metody, ale z szeregu różnych metod wybieramy te elementy, które są pomocne w nauce języka drugiego. Dlatego nasz autorski system polega na połączeniu metod komunikatywnej, audiowizualnej, gramatyczno-tłumaczeniowej oraz Total Physical Response.

W naszej szkole nie tylko uczymy języków obcych. Staramy się również zainteresować naszych słuchaczy kulturą i obyczajami innych narodowości, zaszczepić w nich chęć poznania krajów, o których się uczą.

Serdecznie zapraszamy, dołącz do nas!